Home / Genel Haberler / ÇATALCA ŞUBE DUYURU

ÇATALCA ŞUBE DUYURU

*30/Ağustos – 02/eylül arası 4 gün 19.cu erguvan festivali var, festival etkinliği çerçevesinde Çatalca şubemizde stant aldı. 4 gün boyunca stant da, tüketici hakları bilgilendirme, broşür dağıtma, ve Hakem heyetimizi geri istiyoruz diye 30 Ağustosta başlatacağımız imza kampanyası yürütülecektir.
*30 Ağustos günü saat 15,30 da Çatalca cumhuriyet meydanında, Çatalca Hakem Heyetinin kapatılması ile ilgili basın açıklaması yapacağız ve akabinde Ticaret bakanlığına hitaben imza kampanyamızı başlatacağız. İmza kampanyası bir ay sürecek.
İmza kampanyası Ticaret Bakanlığına hitaben ancak Bir üst yazı ile de Cumhurbaşkanlığına da yazacağız.
“Tüketici Hakem heyetimizi geri istiyoruz” , “Tüketici Hakem Heyetimize dokunma” şeklinde iki ayrı toplamda 6 adet pankart şehrin belli yerlerine bu asılıyor.
*Hakem Heyetleri ile ilgili bilgilendirme yazıları siyasi parti ilçe başkanlıklarına verildi.
*imza kampanyası için izin yazısı Kaymakamlığa verildi.
*İmza Metni hazırlandı,
*MYK dan müsait olan arkadaşları çatalca ya bekliyoruz.
Çalışmaların bu aşamaya gelmesinde emek veren çalışan başkan yardımcımız yunus Fıratlıya ve ona katkı veren arkadaşlara teşekkür ediyoruz.

Bunu Gördünüz mü ?

GENEL MERKEZ – GENEL KURUL

                                                                                                                              Tarih: 17.6.2023                                                                                                                                          Sayı : 2023/ Değerli Şube Başkanlarımız; Derneğimizin Genel Merkez …